AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK:

 

 

A kerületi német nyelvi vetélkedő:

Kormos Rebeka IV. helyezés, Dudoma Sándor III. helyezés, Duka Erika 7.a, Szabó Cintia 7.a és

Rostás Tifani I. helyezés - indul a tankerületi versenyen

 

 

 

Juhász Attila - Kerületi - Vers és prózamondó – próza II. helyezés

 

Papcsák Dániel - Kerületi - Vers és prózamondó – vers II. helyezés

 

 

Szilágyi Dorottya - Kerületi - Vers és prózamondó – próza I. helyezés

 

 

Tóth-Bende Balázs - Kerületi - Vers és prózamondó – próza III. helyezés

 

 

Dudoma Sándor kerületi német szavalóversenyen II. helyezés

Felkészítő tanár Csillag Dávidné

 

 

Horváth Szófia 4. a osztályos tanulónk,

 a 2018 Év Emlőse a Földikutya rajzpályázaton,

Föld alatt élni ezért jó..

témában beadott munkájával a

Vadonleső Program Különdíját nyerte el.

Alkotása egy éven keresztül megtekinthető a Természettudományi Múzeumban.

Gratulálunk!

 

Rostás Tifani 8.a Sisi német nyelvű kerületi szavalóverseny.

Felkészítő tanár: Csillag Dávidné

 

 

Hódi Márk 7.b Kick-box Európa-bajnokság 2. helyezett

 

 

 

 

 

Szendi Attila 7.b Diákolimpia box 1. helyezett

 

 

 

Jakab Bence – (már középiskolás) - Kerületi Ergometer - I. hely

 

 

 

Tót Ruben György, Sánta Martina Szabina, Képíró Mária Csenge, Váradi Niké Noa, Papcsák-Gelencsér Dániel

Kerületi Népdaléneklési verseny – bronz minősítés

 

 

            

 

Juhász Attila és Berecz Amália

Kerületi Bíró Mihály utcai könyvtár pályázata - Mindketten 2. hely

 

 

 

Floorball

 

Patkós Dominik    Dobos Boldizsár    Bóna Dávid    Bethlen András

Kerületi Floorball - I. helyezett

 

 

U14 válogatott tagja

 

 

Dobos Bendegúz

 

 

 

U14 válogatott tagja

 

Bécs Péter

 

 

 

Angol verseny

 

 

Balázs Anna  - (már középiskolás) - Litteratum Tesztverseny - Budapest I. helyezett - 7. osztály

 

 

Balázs Anna    Balog András    Csák-Rozgonyi Loránd    Döbrőssy Edina    Imre Dániel    Reucov Dávid    Szabó Krisztina  Szépvölgyi Dominik    Vértesi-Nagy Péter    Vértesi-Nagy Réka    Zsilovics Patrik  -  (már középiskolások)

 

 

 

U14 magyar válogatott tagja

Antal Norbert Bendegúz  (már középiskolás)

 

 

Kerületi - matematika verseny

Szilágyi Zsolt Dominik – (már középiskolás) -  IV. hely

 

 

   Tomerle Fanni – VI. hely      (már középiskolás) -        Döbrőssy Ádám V. hely (már középiskolás)

 

 

A biológus csapat a kerületi Herman Ottó biológia versenyen.

 

Imre Dániel - 4. hely   Csák-Rozgonyi Loránd - 3. hely   Döbrőssy Ádám - 2. hely   Döbrőssy Edina - 6. hely

 

(már középiskolás) -  Gratulálunk!

 

 

Országos – Ergometer verseny III. helyezés

Pirik Dániel  (már középiskolás)

 

 

Kerületi - népdal éneklési verseny I. helyezés

Képíró Mária Csenge, Papcsák-Gelencsér Dániel, Tót Ruben György

 

 

Kerületi – Kazinczy: Szép Magyar Beszéd verseny I. helyezés

Országos – Bronz minősítés

Tomerle Fanni  (már középiskolás)

 

 

 

EVEZÉS

DIÁKRANGLISTA 2016 összesítő eredményben tanuló kategóriában

sportiskolás osztályunk tanulója volt

 

PIRIK DÁNIEL (már középiskolás) - - 3. HELYEZÉST ért el.

 

Edzője: Simon Tamás

Gratulálunk a helyezéshez és az ünnepélyes keretek között átvett díjhoz.

 

 

JÉGKORONG

 

 

 

 

Az  U14–es Magyar Jégkorong Válogatott tagjai:

 

              

                 Csölle Dániel     (már középiskolás)                                        Hódi Krisztián (már középiskolás)

 

 

Monostori Tamás  - (már középiskolás)

 

 

GRATULÁLUNK!