Versenyeredmények

 

Kerületi (megyei, országos) versenyek

 

 

 

verseny neve

tanuló (k)

helyezés

felkészítő

 

 

ELC verseny 1. forduló országos

Szalontai Olivér

I.

Gyüre Zsuzsanna

Kaán Károly XXVII. Országos Természet és Környezetismereti Verseny középdöntő

Képíró Mária Csenge

VI.

Dr. Bánfalviné Stumpf Anikó

Tankerületi német nyelvi

Rostás Tifani

I.

Csillag Dávidné

Történelem – csapat

Bethlen András, Patkós Dominik, Szalontai Olivér

III.

Pál Andrea

Német nyelvi vetélkedő

Rostás Tifani

I.

Csillag Dávidné

Német nyelvi vetélkedő

Dudoma Sándor

III.

Csillag Dávidné

Német nyelvi vetélkedő

Kormos Rebeka

IV.

Csillag Dávidné

Ergometer evezés

Derőfi Anita

III.

testnevelők

Kaán Károly Természetismeret

Képíró Mária Csenge

II.

Dr. Bánfalviné Stumpf Anikó

Vers és prózamondó – próza

Szilágyi Dorottya

I.

Veres Tímea

Vers és prózamondó – próza

Juhász Attila

II.

Veres Tímea

Vers és prózamondó - próza

Tóth-Bende Balázs

III.

Veres Tímea

Vers és prózamondó - vers

Papcsák Dániel

II.

Hergyan Julianna

Német szavaló

Dudoma Sándor

II.

Csillag Dávidné

Hevesy György Kárpát-medencei Kémia

Páskó Botond

III.

Dr. Bánfalviné Stumpf Anikó

Kazinczy "Szép magyar beszéd"

Szilágyi Dorottya

III.

Veres Tímea

Kazinczy "Szép magyar beszéd"

Fekete Bettina

II.

Hergyan Julianna

Mezei Futóverseny – csapat

IV. korcsoport fiúk

Dobos Mihály Bendegúz, Bányai Levente, Szabó Ádám, Tóth Bende Balázs, Altorjai Zsombor, Tóth Bence Bálint

I.

testnevelők

Mezei Futóverseny – csapat

III. korcsoport fiúk

Dobos Boldizsár, Bóna Dávid, Bethlen András, Szűcs Zsombor

III.

testnevelők

Mezei Futóverseny – csapat

II. korcsoport lányok

Képíró Boglárka, Kirs Alma, Szalai Laura, Török Vivien, Szekeres Jázmin

III.

testnevelők

Mezei Futóverseny – csapat

I. korcsoport fiúk

Hajdú Erik, Titi János, Lovász Ákos, Gábor Zoltán

III.

testnevelők

Mezei Futóverseny - egyéni

Dobos Mihály Bendegúz

III.

testnevelők

Mezei Futóverseny - egyéni

Hajdú Erik

I.

testnevelők

Foci bajnokság

Tersánszky Tamás Róbert, Rácz Norbert, Siroki Szabolcs, Bartelme Gábor Albert, Kovács Melissza Mária, Kaluser Dominik, Láng Gusztáv Levente, Márton Milán János, Gábor Lajos Dáriusz

III.

testnevelők

 

Egyéb versenyek

Litterátum tesztverseny 6. osztály

I.

Csizmadi Gyöngyike

Az iskolai versenyen elért eredményükkel tanulóink a megyei fordulóra kvalifikálták magukat!

Litterátum tesztverseny 6. osztály

II.

Szűcs Zsombor

Az iskolai versenyen elért eredményükkel tanulóink a megyei fordulóra kvalifikálták magukat!

Litterátum tesztverseny 6. osztály

III.

Szalontai Olivér

Az iskolai versenyen elért eredményükkel tanulóink a megyei fordulóra kvalifikálták magukat!

Litterátum tesztverseny 6. osztály

III.

Faragó Szuhai Patrik

Az iskolai versenyen elért eredményükkel tanulóink a megyei fordulóra kvalifikálták magukat!

Litterátum tesztverseny 7. osztály

I.

Horváth Virág

Az iskolai versenyen elért eredményükkel tanulóink a megyei fordulóra kvalifikálták magukat!

Litterátum tesztverseny 7. osztály

II.

Lugossy Mira

Az iskolai versenyen elért eredményükkel tanulóink a megyei fordulóra kvalifikálták magukat!

Litterátum tesztverseny 7. osztály

II.

Fekete Brigitta

Az iskolai versenyen elért eredményükkel tanulóink a megyei fordulóra kvalifikálták magukat!

Litterátum tesztverseny 7. osztály

III.

Mátyás Dániel

Az iskolai versenyen elért eredményükkel tanulóink a megyei fordulóra kvalifikálták magukat!

Házi versenyek

 

 

 

matematika 1. évfolyam

I.

Rózsa-Zacsek Panna

matematika 1. évfolyam

II.

Molnár Tímea

matematika 1. évfolyam

III.

Erdei Klaudia

matematika 2. évfolyam

I.

Hajdu Erik

matematika 2. évfolyam

II.

Kovács Tamás

matematika 2. évfolyam

III.

Lakatos Lara

matematika 3. évfolyam

I.

Rivasz Benjámin

képviseli iskolánkat a kerületi versenyen

matematika 3. évfolyam

II.

Képíró Ilona Boglárka

képviseli iskolánkat a kerületi versenyen

matematika 3. évfolyam

III.

Galambos András

képviseli iskolánkat a kerületi versenyen

matematika 4. évfolyam

I.

Kis Fanni

matematika 4. évfolyam

II.

Szekeres Jázmin

matematika 4. évfolyam

III.

Lakatos Barbara

„Ne szóljon igéd hiába”

Bibliai történetmondó

I.

Képíró Mária Csenge

„Ne szóljon igéd hiába”

Bibliai történetmondó

I.

Erdei Klaudia

„Ne szóljon igéd hiába”

Bibliai történetmondó

I.

Juhász Dóra

„Ne szóljon igéd hiába”

Bibliai történetmondó

I.

Szekeres Jázmin

„Ne szóljon igéd hiába”

Bibliai történetmondó

II.

Makai Ádám

Fizika

I.

Tóth Bende Balázs

képviseli iskolánkat a kerületi versenyen, mely a Gyulai Általános Iskolában lesz

Fizika

II.

Páskó Botond

képviseli iskolánkat a kerületi versenyen, mely a Gyulai Általános Iskolában lesz

Fizika

III.

Fekete Bettina

képviseli iskolánkat a kerületi versenyen, mely a Gyulai Általános Iskolában lesz

Fizika

IV.

Horváth Zsolt

képviseli iskolánkat a kerületi versenyen, mely a Gyulai Általános Iskolában lesz

Természetismeret 5. évfolyam

I.

Juhász Attila

Természetismeret 5. évfolyam

II.

Faragó Szuhai Kitti

Természetismeret 5. évfolyam

III.

Sipaki Dzsenifer

Természetismeret 6. évfolyam

I.

Szilágyi Dorottya

Természetismeret 6. évfolyam

II.

Szűcs Zsombor

Természetismeret 6. évfolyam

II.

Kirs Írisz

Természetismeret 6. évfolyam

III.

Bárfi Vivien

Rajz 1-2. évfolyam

I.

Papp Kamilla 1.a

Rajz 1-2. évfolyam

II.

Molnár Tímea Hajnalka 1.a

Rajz 1-2. évfolyam

III.

Kunczly Mónika 1.a

Rajz 1-2. évfolyam

III.

Lakatos Lara 2.a

Rajz 3-4. évfolyam

I.

Kunczly Sarolta 4.a

Rajz 3-4. évfolyam

II.

Barcsa Vivien 4.a

Rajz 3-4. évfolyam

III.

Molnár Rebeka 4.a

Rajz 3-4. évfolyam

III.

Kirs Alma 4.b

Rajz 5-6. évfolyam

I.

Kirs Írisz 6.b

Rajz 5-6. évfolyam

II.

Képíró Csenge Mária 5.b

Rajz 5-6. évfolyam

III.

Rostás Jázmin 6.a

Rajz 7-8. évfolyam

I.

Fekete Bettina 7.b

Rajz 7-8. évfolyam

II.

Török Vivien 7.a

Rajz 7-8. évfolyam

III.

Seres Dávid 7.a